Розчини будівельні

ЗЗБК 13 виробляє різні цементні розчини. З повним асортиментом і цінами можна ознайомитися в нашому каталозі.


+38 (050) 219 64 02

Будівельні розчини

Будівельні розчини є дрібнозернистими бетонами. В них відсутній великий заповнювач. Тому їх застосовують в основному у вигляді тонких шарів в кам'яних кладках і штукатурках, облицювальних роботах.Для надання розчинним сумішам та будівельним розчинам певних властивостей, в їх склад можуть вводити мінеральні та хімічні добавки.За призначенням розчини підрозділяються на кладочні, штукатурні, облицювальні, для стяжок і спеціальні. До кладочних відносять й монтажні розчини.

Рухливість

Рухливістю називається здатність розчинної суміші розтікатися під дією власної маси або прикладених зовнішніх впливів. Вона характеризується глибиною занурення в см еталонного конуса масою 300 г. Рухливість приймається в залежності від призначення і способу укладання розчинної суміші і залежить в основному від витрати води. За рухомістю розчинні суміші поділяються на марки, які встановлюються в залежності від призначення розчинної суміші.

розшаровуваність

Розшаровуваність походить від недостатнього зв'язку частинок суміші. Низькомарочні розчини містять мало в'яжучого, особливо високих марок, і підвищену кількість води. Зв'язність розчинної суміші знижується, що призводить до її розшарування. Для попередження розшарування слід вводити вапняне і глиняне тісто, пластифікуючі хімічні добавки, які пов'язують воду або зменшують її зміст.

ЖИТТЄЗДАТНІСТЬ

Властивість розчинної суміші зберігати необхідну легкоукладальність від початку її приготування до укладання в конструкцію. Вона залежить від складу суміші і температури зовнішнього повітря. При підвищеній температурі розчинні суміші, що містять портландцемент, слід витрачати протягом 2 годин. Продовжити їх життєздатність можна введенням добавок, що уповільнюють схоплювання цементу. Суміші, які вже схопилися, не можна розбавляти водою.

Температура

Встановлюється при очікуваній середньодобовій температурі повітря нижче плюс 5 ° С і мінімальній середньодобовій температурі нижче 0 ° С. Вона досягається введенням в розчинну суміш протиморозних добавок з умовою, щоб розчин при розрахунковій температурі застосування мав не менше 20% від марочної міцності розчину без добавок, який твердішає при (20 ± 3) ˚С.