Плити перекриття

ПЛИТи ПЕРЕКриття
ПБ та ПК

ЗЗБК13  виробляє плити перекриття (пустотні) різних розмірів та різноманітних технологій виробництва. З повним асортиментом і цінами можна ознайомитися в нашому каталозі.

ОТРИМАТИ ПРАЙС

ПЛИТИ ПЕРЕКРИТТЯ ПБ ТА ПК

Плити екструдерні (ПБ) - даний вид плит перекриття виробляється методом екструзії на сучасній технологічній лінії безопалубного формування компанії «Nordimpianti System S.r.l.» (Італія). Це багатопорожнинні попередньо напружені плити, виготовлені з важкого бетону методом стендового екструзійного безперервного формування. Плити перекриття безопалубного формування можуть використовуватися для облаштування несучих конструктивних елементів перекриття і покриття будівель та споруд різного призначення. Плити, виготовлені методом екструзії, використовують у будівництві житлових та промислових об’єктів з несучими стінами із цегли або блоків, а також в каркасних і каркасно-монолітних спорудах. Плити можуть використовуватися в якості перекриття у будинках, що зводяться згідно діючих проектних вимог. Вони є альтернативою плитам, виготовленим по агрегатно-поточній або конвеєрній технології. 


Пустотні плити перекриття (ПК) незамінні як в цивільному, так і в промисловому будівництві. Ці залізобетонні конструкції застосовуються в процесі монтажу перекриттів між поверхами. Правильно встановлена ​​плита є невід'ємною частиною несучої конструкції будівлі. Для зручності використання плит і додання їм необхідних характеристик, вони виготовляються з поздовжніми порожнинами всередині.  Ці порожнини не тільки знижують загальну вагу плити перекриття, що спрощує її підйом на верхні поверхи, а й підвищують звуко- і теплоізоляційні властивості будівельного матеріалу. Якщо говорити про ребристі плити, то в процесі виготовлення в них впроваджується спеціальний прошарок, який дозволяє поліпшити звукоізоляцію. Для того, щоб спростити подальші оздоблювальні роботи, поверхня плит спеціально робиться негладкою, що підвищує її адгезивні властивості.


Виготовлення за Дсту


надійність


технологічність


асортимент


 ЗБВ ЗА ІНДИВІДУАЛЬНИМИ РОЗМІРАМИ 

Виготовимо під замовлення залізобетонні вироби. Вирішуємо нестандартні завдання.